Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim


Książka teleadresowa

Dyrekcja Urzędu

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Anna Ilczuk Dyrektor Urzędu     Pokój nr 22
Maciej Wójcicki Z-ca Dyrektora   83 352 63 14 Pokój nr 22

CAZ - Dział Usług Rynku Pracy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Katarzyna Zienkiewicz Pośrednik Pracy k.zienkiewicz@praca.radzyn.pl 83 352 63 28 Pokój nr 33
Danuta Kwoczko Pośrednik Pracy d.kwoczko@praca.radzyn.pl 83 352 63 12 Pokój nr 22
Dariusz Multan Pośrednik Pracy d.multan@praca.radzyn.pl 83 352 63 15 Pokój nr 31
Elżbieta Korczyk Pośrednik Pracy e.korczyk@praca.radzyn.pl 83 352 63 31 Pokój nr 30
Piotr Szczepaniak Pośrednik Pracy p.szczepaniak@praca.radzyn.pl 83 352 63 34 Pokój nr 30
Anna Juchnowicz Doradca Zawodowy a.juchnowicz@praca.radzyn.pl 83 352 63 29 Pokój nr 29
Nina Tomczyk Doradca Zawodowy n.tomczyk@praca.radzyn.pl 83 352 63 29 Pokój nr 29
Ewa Welikan Pośrednik Pracy e.welikan@praca.radzyn.pl 83 352 63 16 Pokój nr 20
Justyna Gordziejewska Pośrednik Pracy j.gordziejewska@praca.radzyn.pl 83 352 63 31 Pokój nr 30

CAZ - Dział Instrumentów Rynku Pracy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Anna Kałuska Kierownik Działu a.kaluska@praca.radzyn.pl 83 352 63 20 Pokój nr 9
Robert Rosiński Pośrednik Pracy r.rosinski@praca.radzyn.pl 83 352 63 10 Pokój nr 7
Monika Fajnas Specjalista ds. Programów m.fajnas@praca.radzyn.pl 83 352 63 19 Pokój nr 6
Nina Marzec - Muniowska Specjalista ds. Programów n.marzec@praca.radzyn.pl 83 352 63 19 Pokój nr 6
Dorota Karpińska Pośrednik Pracy d.karpinska@praca.radzyn.pl 83 352 63 03 Pokój nr 8
Barbara Cybula Pośrednik Pracy b.cybula@praca.radzyn.pl 83 352 63 04 Pokój nr 8
Marzena Kwasowiec Specjalista ds. Rozwoju Zawodowego m.kwasowiec@praca.radzyn.pl 83 352 63 17 Pokój nr 7
Hubert Skrzypczak Pośrednik pracy h.skrzypczak@praca.radzyn.pl 83 352 63 06 Pokój nr 9

Dział Ewidencji i Świadczeń

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Maria Kosyra Kierownik Działu m.kosyra@praca.radzyn.pl 83 352 63 23 Pokój nr 34
Maria Rybak Specjalista ds. Rejestracji m.rybak@praca.radzyn.pl 83 352 63 18 Pokój nr 35
Piotr Nowicki Specjalista ds. Ewidencji i Świadczeń p.nowicki@praca.radzyn.pl 83 352 63 05 Pokój nr 35
Dorota Jaskólska Specjalista ds. Ewidencji i Świadczeń d.jaskolska@praca.radzyn.pl 83 352 63 23 Pokój nr 34

Dział Finansowo-Księgowy

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Agnieszka Węgrzyniak Główny księgowy a.wegrzyniak@praca.radzyn.pl 83 352 63 24 Pokój nr 32
Agnieszka Jeżowska Zastępca Głównego Księgowego a.jezowska@praca.radzyn.pl 83 352 63 24 Pokój nr 32
Zofia Dyjak St. Księgowy z.dyjak@praca.radzyn.pl 83 352 63 28 Pokój nr 33

Dział Organizacyjny

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Agnieszka Fręchowicz Kierownik Działu a.frechowicz@praca.radzyn.pl 83 352 63 22 Pokój nr 17
Sylwia Idzikowska Inspektor s.idzikowska@praca.radzyn.pl 83 352 63 27 Pokój nr 17
Krzysztof Grochowski Informatyk k.grochowski@praca.radzyn.pl 83 352 63 27 Pokój nr 17
Piotr Szram Informatyk p.szram@praca.radzyn.pl 83 352 63 27 Pokój nr 17
Mateusz Zając Zaopatrzeniowiec m.zajac@praca.radzyn.pl 83 352 63 38 Pokój nr 15
       

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę